MENU
Jesteś tutaj: Wyposażenie domu Szybkie i łatwe czyszczenie wanien i umywalek Ravon

Szybkie i łatwe czyszczenie wanien i umywalek Ravon

10:25, dnia 22 czerwiec 2022r.
Kategoria:Wyposażenie domu
500
0

czyszczenie wanien i umywalek RavonCo jest najważniejszą rzeczą, jaką należy zrobić podczas czyszczenia łazienki? Wanny i umywalki Ravon można czyścić szybko i bez użycia specjalnych narzędzi. 

Ważne jest, aby pamiętać, że nie potrzebujesz drogich, specjalnych środków do pielęgnacji. Produkty Ravon są w stanie poradzić sobie z najpopularniejszymi środkami czyszczącymi dostępnymi na rynku, w tym ze sprayami takimi jak cif do łazienek i frosch.

PIELĘGNACJA I KONSERWACJA PRODUKTÓW RAVON

Przed użyciem jakiegokolwiek środka do pielęgnacji lub czyszczenia należy zapoznać się z instrukcją.

Produkty Ravon matowe i z połyskiem: Codzienna pielęgnacja

Do pielęgnacji powierzchni zalecamy następujące środki: Szczotki z miękkim włosiem, gąbki do ciała lub gąbki do ciała.

Płyny do czyszczenia kamienia i rdzy o składzie: kwas sulfamidowy, kwas fosforowy, płyny czyszczące, 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne lub płyn na bazie octu.

Środki dezynfekujące wykonane z podchlorynu sodu, który zawiera aktywny chlor.

UWAGA! NIE NADAJE SIĘ DO POWIERZCHNI BŁYSZCZĄCYCH! Granulowane środki czyszczące (np. sproszkowany węglan wapnia, niejonowe środki powierzchniowo czynne w proszku (np. produkty mleczne, np. mleko Cif i inne artykuły w proszku Może to spowodować trwałe uszkodzenie powierzchni (zmatowienie warstwy sanitarnej).

UWAGA: DO ZMATOWIENIA POWIERZCHNI MOŻNA UŻYĆ WĘGLANU W PROSZKU W MLEKU LUB PROSZKU DO SILNYCH ZABRUDZEŃ. ETC. OD WINA, FARB DO WŁOSÓW ITP. NP. W PRZYPADKU SILNYCH ZABRUDZEŃ NP. WINEM, FARBAMI DO WŁOSÓW, SZMINKĄ, PŁYNEM.

W przypadku zabrudzenia lakierem do paznokci do czyszczenia wanny/łazienki należy użyć płynu na bazie acetonu.

Usuwanie piany z mydła: Użyj płynu (5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych), przetrzyj wannę miękką szmatką i spłucz.

Usuwanie osadów wapiennych: spryskaj płynem uszkodzoną powierzchnię i masuj ją miękką szmatką. Spłucz wannę i osusz ją.

Bezpiecznie zdezynfekować odpływy: Rozpylić środek dezynfekujący bezpośrednio na odpływ. Odczekaj 15 minut, a następnie dokładnie spłucz.

Odblokowanie odpływu jest bezpieczne dzięki granulkom i płynowi do udrożniania, np. wodorotlenkowi sodu. Do czyszczenia odpływu użyj środka do czyszczenia odpływu. Po wyschnięciu pozostałości przepłucz odpływ ciepłą wodą o temperaturze 65°C przez 15 minut, a następnie dokładnie go wypłucz.

Konserwację powierzchni i przywracanie jej połysku należy przeprowadzać raz na trzy miesiące. W tym celu należy użyć pasty do zębów z węglanem wapnia jako bazy i przetrzeć powierzchnię wanny ręcznikiem papierowym.

Impregnacja powierzchni. Raz w miesiącu używaj olejku polerskiego na bazie wosku pszczelego. Nanieś produkt równomiernie za pomocą miękkiej ściereczki.

SPECJALNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku kontaktu wanny/zlewu ze szminką, farbą do włosów, tuszem do rzęs, płynem lub maskarą. Wyczyścić wannę/zlew natychmiast po kontakcie z tymi produktami. Do spryskania powierzchni użyć zalecanego powyżej detergentu w płynie. Przetrzeć miękką ściereczką, a następnie spłukać czystą wodą. W razie potrzeby wytrzeć do sucha.

Jeśli produkty te nie zostaną natychmiast usunięte z powierzchni, mogą spowodować minimalne odbarwienia.

PRODUCENT ZALECA UŻYCIE FILTRA DO MYCIA CENTRALNEGO Z UŁATWIAJĄCYM MYCIE WODY.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*