MENU
Jesteś tutaj: Branża funeralna Kamieniarstwo Sulejówek

Kamieniarstwo Sulejówek

08:23, dnia 21 maj 2022r.
Kategoria:Branża funeralna
455
0

Miecznikowscy Kamieniarstwo SulejówekCo robimy w naszym zakładzie kamieniarskim?

Od prawie 30 lat zajmujemy się obróbką kamienia na pomniki upamiętniające zmarłych. Naszą specjalnością są nagrobki granitowe. Nasz zakład jest pozostałością przeszłości, ponieważ coraz więcej prac przejmują maszyny. Wierzymy jednak, że maszyny nie zastąpią człowieka w tak delikatnych sprawach, jak wybór nagrobka dla uczczenia bliskiej osoby lub siebie samego. Praca kamieniarza musi być artystyczna i precyzyjna, aby uhonorować osobę, która jest chowana.

Kamień

Ten surowiec jest znany od tysięcy lat. Kamień był używany do wyrobu niemal wszystkich rzeczy, w tym narzędzi codziennego użytku, takich jak noże. Chociaż metal i plastik są obecnie bardziej powszechnymi materiałami, nadal istnieją miejsca, w których kamień jest nie do zastąpienia.

Granit

Materiał ten idealnie nadaje się na nagrobki dla mieszkańców Sulejówka, ponieważ charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne. Jest niezwykle łatwy w czyszczeniu i ma elegancki wygląd. Nagrobek granitowy można wykonać za pomocą ciepłej wody i zwilżonej szmatki. Dlatego też nagrobki granitowe cieszą się tak dużą popularnością, podobnie jak blaty i schody granitowe oraz inne elementy wystroju wnętrz.

Jak wybrać nagrobek idealny do swoich potrzeb?

Dobry kamieniarz potrafi rozpoznać potrzeby klienta. Mamy ponad 30-letnią wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, więc klient może na nas polegać. Tradycjonaliście nie zaproponujemy nowoczesnego lub nietypowego nagrobka, a jednej osobie nie będziemy "wciskać" nagrobka z podwójną głową. Staramy się również dopasować styl, liternictwo i fotografię pomnika do osobowości osoby, którą upamiętniamy. Oferujemy również usługi w zakresie kształtowania krajobrazu na terenie między grobami.

Ostatnie dwa rodzaje to nagrobki i urny wykonywane dla Sulejówka. Nagrobki te mają niewielkie rozmiary. Nagrobki urnowe mają wymiary 50x50 cm lub 100x100 cm. Nagrobki dziecięce mają wymiary 60x100 cm. Nagrobki te są często mniejszymi wersjami większych nagrobków pojedynczych. Czasami na nagrobkach urnowych nie stosuje się pionowej płyty inskrypcyjnej, a wszystkie informacje o zmarłym umieszczane są na płycie głównej.

Więcej informacji - odwiedź stronę

Zapraszamy do odwiedzenia firmy w celu obejrzenia naszych gotowych projektów. Na miejscu można również obejrzeć wszystkie materiały wykorzystywane do tworzenia nagrobków. Służymy również pomocą przy realizacji każdego projektu lub korekcie już istniejących. Każdy klient traktowany jest z szacunkiem i troską. Nasze 30-letnie doświadczenie czyni nas ekspertami w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*