sprawy krajowe

Parlamentarny Zespół ds.Turystyki

wtorek, 12 kwietnia 2016 r.

Z inicjatywy Adama Lipińskiego, ministra z Kancelarii Premiera powstał Parlamentarny Zespół ds.Turystyki. 

Z inicjatywy Adama Lipińskiego, ministra z Kancelarii Premiera powstał Parlamentarny Zespół ds.Turystyki. Prezydium zostało wybrane podczas pierwszego spotkania, które odbyło się 18 marca br. w KPRM.

Przewodniczącym Zespołu został Piotr Pyzik, poseł PiS ze Śląska, wiceprzewodniczącym Lech Kołakowski, sekretarzem Agata Borowiec a funkcję skarbnika będzie sprawował Józef Leśniak. W skład Zespołu weszło dwudziestu posłów i dwóch senatorów Prawa i Sprawiedliwości. Na kolejnych posiedzeniach Zespołu, parlamentarzyści m.in. zapoznają się ze stanem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, funkcjonowaniem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz planami promocji turystycznej Polski w 2016 roku.

Dodaj komentarz

Podpis
Komentarz
W celu weryfikacji wprowadź wynik działania (cyfrą)
dwa plus siedem =

Adam Lipiński, założyciel i lider partii „Prawo i Sprawiedliwość” na Dolnym Śląsku

W latach 70-tych – działacz opozycji demokratycznej we Wrocławiu i Legnicy

W latach 80-tych – działacz „Solidarności”, 8 lat w strukturach konspiracyjnych, wydawdca i redaktor czasopism i książek tzw. drugiego obiegu, założyciel organizacji Ruch Społeczny Solidarności, a następnie, już po przełomie, stowarzyszenia Centrum Demokratyczne

W latach 90-tych – działacz Porozumienia Centrum na Dolnym Śląsku, poseł I kadencji (1991-1993) z Wrocławia, założyciel, redaktor, a następnie wydawca wychodzącego w Warszawie tygodnika społeczno-politycznego „Nowe Państwo”

Założyciel i lider partii „Prawo i Sprawiedliwość” na Dolnym Śląsku