sprawy krajowe

Daliśmy radę!

poniedziałek, 26 października 2015 r.

Prawo i Sprawiedliwość zwycięża w wyborach parlamentarnych!

- 10 lat i 2 dni temu Lech Kaczyński został prezydentem RP. Bez niego nie byłoby nas tutaj. To Lech Kaczyński stworzył dynamikę polityczną, dzięki której powstał PiS. Potrafił zwyciężać mimo wielu ataków. Mówię Lechowi Kaczyńskiemu - Panie Prezydencie, melduję wykonanie zadania - powiedział Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas Wieczoru wyborczego PiS.
 
Prezes PiS mówił o potrzebie połączenia wszystkich Polaków, aby dokonać zmiany Polski.
- Wyciągamy rękę do wszystkich tych, którzy chcą dobrej zmiany, chcą zmieniać Polskę. Powinno być nas jak najwięcej. Przed nami czas ciężkiej pracy - mówił. 
- Chcę podziękować przede wszystkim Beacie Szydło - dodał Jarosław Kaczyński.
 
Wiceprezes PiS Beata Szydło zwróciła uwagę na konieczność kontynuacji ciężkiej pracy.
- Zwyciężyliśmy, bo uczciwie na to pracowaliśmy, bo to była ciężka praca, którą prowadziliśmy konsekwentnie od ośmiu lat. (…) Musimy też pamiętać, że to wielki sukces, który zawdzięczamy konsekwencji, pracy, zrozumieniu Polaków, bo my po prostu jesteśmy tacy sami, jak nasi
 
Rodacy, nie oderwaliśmy się od rzeczywistości. (…) W stosunku do naszych Rodaków mamy wielkie zobowiązanie, ta praca, którą zaczęliśmy, musi być kontynuowana. Ten sukces jest ogromną satysfakcją, ale też nadzieją - i nam tej nadziei nie wolno zmarnować - stwierdziła Wiceprezes PiS.
- Nie zwyciężylibyśmy, gdyby nie wspaniali Polacy, którzy powiedzieli czego oczekują i co jest dla nich najważniejsze. Dziękujemy Wam, Rodacy, że nam zaufaliście - podsumowała Beata Szydło.
Wstępne sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych wskazały wygraną Prawa i Sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

Podpis
Komentarz
W celu weryfikacji wprowadź wynik działania (cyfrą)
sześć plus osiem =

Adam Lipiński, założyciel i lider partii „Prawo i Sprawiedliwość” na Dolnym Śląsku

W latach 70-tych – działacz opozycji demokratycznej we Wrocławiu i Legnicy

W latach 80-tych – działacz „Solidarności”, 8 lat w strukturach konspiracyjnych, wydawdca i redaktor czasopism i książek tzw. drugiego obiegu, założyciel organizacji Ruch Społeczny Solidarności, a następnie, już po przełomie, stowarzyszenia Centrum Demokratyczne

W latach 90-tych – działacz Porozumienia Centrum na Dolnym Śląsku, poseł I kadencji (1991-1993) z Wrocławia, założyciel, redaktor, a następnie wydawca wychodzącego w Warszawie tygodnika społeczno-politycznego „Nowe Państwo”

Założyciel i lider partii „Prawo i Sprawiedliwość” na Dolnym Śląsku